پکیج آموزش پته دوزی

پکیج آموزش پته دوزی از مبتدی تا پیشرفته

پارسی کرفت برای دسترسی آسان علاقمندان هنر به مهارت‌ها و تکنیک‌های پته دوزی و یادگیری درست تکنیک های دوخت پته، پکیج کامل آموزش این هنر سنتی را آماده و با قیمتی رقابتی ارائه می‌نماید.

اگر حساب کنی، هر خانم ایرانی در خانه خود شاید بیش از ۵ عدد سوزن داشته باشد و به ازای هر سوزن، یک فرصت خلاقیت در هنر سوزن دوزی و رودوزی. یعنی هر خانم ایرانی به ازای هر روز، یک فرصت خلاقیت را از دست می‌دهد. ما در پارسی کرفت کوشیدیم تا فاصله بین داشتن سوزن و تبدیل شدن به یک سوزن دوز حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای را با یک دوره آموزشی با عنوان “دوره آموزش پته دوزی” پر کنیم.

پته دوزی یکی از مهمترین سوزن دوزی های سنتی ایران است که در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از هنرآموزان هنرهای سنتی قرار گرفته است. این هنر سنتی با شیواترین طرح‌ها و رنگ‌ها از خاطرات دور و دراز خطه کرمان سخن می‌گوید. اگر به بقعه شاه نعمت اله ولی و یا موزه آستان قدس رضوی (بخش ضریح‌پوش‌ها) سری بزنید، حتما با آثار فاخر و قدیمی به جا مانده از این هنر سنتی آشنا خواهید شد.

دوخت پته دوزی به این آسانی‌ها نیست!

بارها پیش آمده است که هنرآموزان با مراجعه به کلاس‌های حضوری و یا فیلم های پته دوزی سردرگم شده و پس از چندین مدت تلاش آن را رها کنند. دلیل این امر نداشتن بیان مناسب در ارائه آموزش های پته دوزی است. در این پکیج آموزشی، مدرس پته دوزی با بیانی ساده و شیوا، تمامی مهارت‌های لازم در هنر پته دوزی را با شما در میان خواهد گذاشت.

ما در مجموعه پارسی کرفت تصمیم گرفتیم برای دسترسی آسان علاقمندان هنر به مهارت‌ها و تکنیک‌های پته دوزی و یادگیری درست تکنیک های دوخت پته، پکیج کامل آموزش این هنر سنتی را آماده و با قیمتی رقابتی ارائه نماییم.

این پکیج آموزشی برای چه کسانی مفید است؟

این بسته آموزشی برای علاقمندان به رودوزی‌های سنتی ایران، دانش آموزان کار و دانش (رشته‌های دوخت لباس‌های محلی و خیاطی دوخت‌های تزئینی)، دانشجویان دانشگاه‌های هنر و صنایع دستی، هنرآموزانی که دارای اشکالات دوخت هستند و کسانی که قصد دارند کسب و کاری جدید با یادگیری این هنر سنتی راه‌اندازی کنند، مناسب است.

مزایای استفاده از پکیج آموزش پته دوزی چیست؟

پکیج آموزش پته دوزی پارسی کرفت، کامل ترین بسته آموزشی پته از مبتدی تا پیشرفته در ایران است که کاملا خودآموز بوده و همه استانداردها از پایه‌ای ترین تکنیک ها گرفته تا پیشرفته‌ترین آنها را شامل می‌شود. شما با استفاده از این پکیج می‌توانید با صرف هزینه کمتر و زمان کمتر نسبت به دوره حضوری پته دوزی، از مزایای پکیج‌های آموزشی بهره‌مند شوید.

پکیج آموزش پته دوزی شامل چه مواردی است؟

فیلم های آموزش پته دوزی به صورت گام به گام بوده و شامل ۳ دوره آموزشی مجزاست. این دوره آموزشی در مجموع شامل ۴۵۰ دقیقه آموزش پته دوزی است که تمامی آموزش‌های لازم برای کسب مهارت در دوخت پته را از مبتدی تا پیشرفته پوشش می‌دهد. سرفصل‌های آموزش پته دوزی، منطبق بر استاندارهای سازمان فنی و حرفه‌ای بوده و در صورت تغییر در سرفصل‌های مصوب، تغییرات جدید به صورت رایگان برای شما ارسال می‌شود.

ردیف

نام درس

تعداد ویدئوها قیمت تکی محصول

۱

مهارت های پته دوزی (سطح مقدماتی: دوخت های سنتی)

پیش نیاز ندارد.

در این دوره با ابزارهای پته دوزی (پارچه پته، نخ پته دوزی، سوزن، نخ چین، الگوی طرح پته)، طرح‌های پته، رنگ شناسی پته، خط دوزی یا ساقه دوزی (صاف، گلبرگ، هفت و هشت، بادامی و دایره)، پتک مربع یا چهارگوش، متن دوزی پتک چهارگوش، پتک بلند، متن دوزی پتک بلند (ساده، جناقی یا مورب و دندان موشی)، دوخت شویدی و پتک مثلثی آشنا می‌شوید.

۹۰ دقیقه ویدئو

۵۰۰۰۰ تومان

۲

مهارت های دوخت پته (پیشرفته)

پیش نیاز: گذراندن دوره مقدماتی

در این دوره با آموزش کامل نگین دوزی، پتک چهار سوزنه، شلال یا کوک پتک چهار سوزنه، متن دوزی پتک چهار سوزنه، پتک چهار سوزنه مورب (نوع اول و دوم)، پتک چهار سوزنه دندانه دار (نوع اول و دوم) و دوخت شویدی دندانه دار آشنا می‌شوید.

۱۳۰ دقیقه ویدئو

۸۰۰۰۰ تومان

۳

مهارت های دوخت پته (تخصصی)پیش نیاز: گذراندن سطح مقدماتی و پیشرفته

در این دوره با آموزش کامل دوخت پاکلاغی سرتیز، متن دوزی پاکلاغی سرتیز، دوخت شویدی، شلال پاکلاغی سرتیز، پاکلاغی سرگرد، شویدی پاکلاغی سرگرد، برگ سه سوزنه، برگ نه سوزنه، سایه دوزی (دور شاخ و برگ، دور گلبرگ، دور دندانه‌ها و دور بادامی)، آموزش نحوه شستشوی پته، اتوکشی پته و آسترکشی پته آشنا می‌شوید.

۱۷۰ دقیقه ویدئو

۱۰۰۰۰۰ تومان

۴

مهارت های تکمیلی پته دوزی

در این آموزش‌ها با ریزه‌کاری‌های دوخت پته جهت تمیزی کار نهایی آشنا خواهید شد. این دوره شامل نخ کردن صحیح سوزن، انجام دوخت بدون گره، گره زدن نخ در پشت کار به محض تمام شدن نخ، شروع دوخت از ادامه دوخت قبلی در صورت تمام شدن نخ، نحوه شستشوی پته، اتوکشی پته و آسترکشی پته است.

۴۰ دقیقه ویدئو

۳۰۰۰۰ تومان

۵

استفاده از مربی در طول دوره یادگیری (۴ ساعت)

۲۰ دقیقه ویدئو

۳۵۰۰۰

قیمت کل آموزش های پته دوزی

۲۹۵۰۰۰ تومان

قیمت پکیج آموزش پته دوزی چقدر است؟

این دوره آموزشی با سیلابس‌های مشخصی که در جدول بالا مشخص است، تنها با ۲۹۵۰۰۰ تومان قابل تهیه است. شما پس از خرید قادر خواهید بودید به صورت آنلاین به ویدئوها دسترسی داشته و آنها را دانلود کنید.

آیا امکان دریافت پستی دوره مجازی پته دوزی را دارم؟

در صورتی که دسترسی به اینترنت نداشته باشید و یا تمایل داشته باشید که پکیج آموزش پته دوزی را به صورت پستی دریافت کنید، با پرداخت ۲۵،۰۰۰ تومان هزینه اضافی، می توانید این دوره آموزشی را بر روی دی وی دی و درب منزل یا دفتر کار خودتان و در اسرع وقت دریافت کنید.

آیا می‌توانم اشکالات خودم را به صورت حضوری رفع کنم؟

در صورتی که بخواهید اشکالات خودتان را به صورت حضوری رفع کنید، می توانید با پرداخت مبلغ ۸۰،۰۰۰ تومان در یک کلاس ۴ ساعتی حضور پیدا کرده و اشکالات خود را با مدرس پته دوزی مطرح کنید.

آیا در طول یادگیری پته دوزی از طریق بسته های آموزشی، می‌توانم از مدرس پته دوزی کمک بگیرم؟

حتما شنیده‌اید که می‌گویند فلان هنرمند پته دوز دست و پنجه خوبی دارد و این اینکه وقتی به پشت یک اثر پته دوزی نگاه می‌کنید بسیار تمیز و مرتب دیده می‌شود. اگر بخواهید که دوخت شما از این کیفیت برخوردار باشد، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از سرویس مدرس همراه در طول دوره آموزش پته دوزی استفاده کنید. این سرویس رایگان بوده و از زمان شروع دوره تا یک ماه پس از اتمام دوره به مدت ۵ ساعت فعال است. ساعات مشخص رفع اشکال به هماهنگی میان مدرس و هنرجو بستگی دارد. در صورتی که بخواهید پس از یک ماه از اتمام دوره، مجددا از این سرویس استفاده کنید، می‌توانید با پرداخت مبلغ ۵۰،۰۰۰ تومان از خدمات مدرس پته دوزی به مدت ۵ ساعت بهره‌مند شوید. مدرس پته دوزی از طریق اسکایپ یا هر بستر مورد توافق با شما در ارتباط بوده و اشکالات شما را رفع خواهد کرد.

حتما بخوانید  سوخت چرم

آیا پس از یادگیری دوره آموزش پته دوزی، گواهی پایان دوره صادر می‌شود؟

بله. پس از اینکه دوره مجازی آموزش پته دوزی را به اتمام رساندید و کار شما از نظر مدرس پته دوزی در حد مطلوب و استاندارد ارزیابی شد، گواهی پایان دوره از طرف پارسی کرفت برای شما صادر خواهد شد. هزینه ارسال پستی مدرک و نمونه کار شما ۲۰۰۰۰ تومان خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *